Witamy w Klinice Diament Zadbamy o Twój
uśmiech

Oferujemy szeroki wachlarz świadczonych usług z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej. Gwarantujemy fachową pomoc dentystyczną i wysokiej jakości zabiegi podkreślające urodę.

 

Leczymy i wydobywamy piękno

Doświadczony zespół lekarzy, nowocześnie wyposażone gabinety i wysokiej jakości rozwiązania dentystyczne to fundament sukcesu naszej kliniki. Do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Jego zdrowie to cel naszej pracy i sens istnienia placówki. Dlatego staramy się być w tym najlepsi.

Oferujemy szeroki zakres zabiegów stomatologicznych, co pozwala nam podchodzić do leczenia każdej osoby w sposób kompleksowy. Prowadzimy leczenie zachowawcze, kanałowe pod mikroskopem, periodontologiczne, chirurgiczne, implantologiczne, ortodontyczne i protetyczne.

Przeprowadzamy także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Spersonalizowane zabiegi i preparaty pozwalają nam podkreślić i wydobyć piękno każdego Pacjenta. Napiętość i jędrność skóry, aksamitna gładkość cery, redukcja zmarszczek, blizn i przebarwień – to jedynie przykładowe efekty, które osiągamy dzięki profesjonalnie przeprowadzonym zabiegom.

Obok wysokiej klasy opieki stomatologicznej i pielęgnacyjnej, troszczymy się o dobre samopoczucie naszych Pacjentów. Przestrzeń naszej kliniki jest zaaranżowana w taki sposób, aby zapewnić relaks i poczucie komfortu. Dbamy o serdeczną i przyjacielską atmosferę zarówno między zespołem, jak i w relacji z każdym Pacjentem.

Szeroka oferta stomatologiczna
Profesjonalny i wyszkolony personel

Dane kontaktowe

Maksmed Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie

ul. Łagiewnicka 53,

91-839 Łódź,

REGON: 366841457,

NIP: 5252704105,

Numer KRS: 0000669303.

Nasz zespół

dr Michalak Aleksandra

medycyna estetyczna, lekarz dentysta

dr Romańczuk-Staciwa Justyna

lekarz dentysta

dr Budkowski Krzysztof

ortodonta

dr Droszkowski Krzysztof

chirurg / implantolog

dr Wieloch Witold

lekarz dentysta

Brzozowska Jolanta

higienistka
Nasi pacjenci o nas

Opinie o Klinice Diament

Dane kontaktowe

Zadzwoń
+48 533 ... [zobacz] +48 533 797 575
Godziny otwarcia
pon. - pt.: 9:00 - 19:00
sob.: zamknięte
niedz.: zamknięte

Napisz do nas!

    Rejestracja Online