Doskonała linia brwi, perfekcyjnie wykonana kreska na powiece, czy piękne i pełne usta to marzenie wielu kobiet. Panie często narzekają, że mają zbyt wąskie usta, mało widoczne lub zbyt rzadkie brwi. Pośpiech, który nam często rano towarzyszy nie sprzyja wykonaniu perfekcyjnego makijażu. Z pomocą przychodzi idealne rozwiązanie w postaci makijażu permanentnego. Ten typ makijażu wykonywany jest na dłuższy czas, dlatego decyzja o jego wykonaniu musi być przemyślana. W naszych gabinetach wykonujemy makijaż permanentny brwi, oczu i ust.

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego?

Permanentne brwi można wykonać dwiema metodami - metodą włoskową lub cieniowania. Metoda włoskowa polega na rysowaniu na łuku brwiowym kresek imitujących naturalne włoski. Stosuje się ją, by uzupełnić braki włosków w łuku brwiowym lub zagęścić rzadkie włosy.

Metoda cieniowania polega na narysowaniu kształtu brwi kredką, a następnie wprowadzeniu pod skórę pigmentu. Permanentne brwi dodają Paniom pewności siebie i sprawiają, że cała twarz wygląda zjawiskowo.

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego?

Permanentne brwi można wykonać dwiema metodami - metodą włoskową lub cieniowania. Metoda włoskowa polega na rysowaniu na łuku brwiowym kresek imitujących naturalne włoski.

Stosuje się ją, by uzupełnić braki włosków w łuku brwiowym lub zagęścić rzadkie włosy. Metoda cieniowania polega na narysowaniu kształtu brwi kredką, a następnie wprowadzeniu pod skórę pigmentu. Permanentne brwi dodają Paniom pewności siebie i sprawiają, że cała twarz wygląda zjawiskowo.

Pielęgnacja - jak dbać o brwi po makijażu permanentnym?

Po wykonanym zabiegu linergistka poinformuje jak pielęgnować brwi po makijażu permanentnym. Jest to niezwykle ważne, ponieważ skóra w tej okolicy jest delikatna i wymaga specjalnego traktowania.

Kreska na powiece - jej namalowanie przysparza wielu kobietom sporo trudności. Wymaga doskonałej precyzji, dobrych kosmetyków i wprawionej ręki. Wiele pań rezygnuje z kresek,
ponieważ nie są w stanie wykonać ich na swoich powiekach. Szkoda, ponieważ precyzyjna kreska pozwala doskonale podkreślić spojrzenie i zagęścić linię rzęs. Jest również pięknym dopełnieniem każdego, nawet najbardziej delikatnego makijażu. Kreska permanentna pozwoli każdej z nas cieszyć się doskonałym wyglądem naszych oczu, bez uciążliwego ślęczenia przed lustrem każdego dnia. Pozwoli również odciążyć zmęczone codziennym makijażem oczy.

Usta permanentne - ich sekretem jest dostosowanie odpowiedniego pigmentu do koloru naturalnej czerwieni wargowej oraz typu urody Klientki. Znikająca pomadka, czy konturówka,
pozostawianie śladów szminki na szklance - wszystkie te problemy pójdą w zapomnienie, gdy zdecydujemy się na usta permanentne.

Czy makijaż permanentny boli?

W związku z tym, że każdy z nas ma zupełnie inny próg odczuwania bólu, to, co dla jednych pań jest „do zniesienia”, dla innych może okazać się zupełnie nieakceptowalne. Dlatego Klientkom, które mają niską odporność na ból, proponujemy zastosowanie znieczulenia miejscowego, które pozwala całkowicie wyeliminować potencjalnie przykre doznania bólowe.

Cennik

Ombre brown
1000 zł
Korekta od podstaw
490 - 690 zł
Nasi pacjenci o nas

Opinie o Klinice Diament

Dane kontaktowe

Zadzwoń
+48 533 ... [zobacz] +48 533 797 575
Godziny otwarcia
pon. - pt.: 9:00 - 19:00
sob.: zamknięte
niedz.: zamknięte

Napisz do nas!

    Rejestracja Online