Zabiegi na twarz mogą mieć charakter pielęgnacyjny, część z nich niweluje niekorzystnie wyglądające przebarwienia, są też takie, które stanowią metodę leczenia chorób skóry (np. trądzik różowaty). Przeprowadza się je w celu wygładzenia zmarszczek mimicznych i bruzd, powstających w wyniku wzmożonego napięcia lub nawykowego kurczenia niektórych mięśni oraz w celu modelowania konturów twarzy. Dzięki zabiegom na twarz poprawia się kondycja skóry i ma ona odpowiednie nawilżenie. Skóra po takich zabiegach staje się wygładzona, pozbawiona przebarwień i innych defektów. Zabiegi na twarz polecane są już w wieku 25 – 30 lat, kiedy zaczynają się pierwsze, niewidoczne dla oka procesy starzenia się skóry. Współczesna medycyna estetyczna oferuje cały arsenał środków do poprawy wyglądu twarzy. Są to innowacyjne, nieinwazyjne, w pełni bezpieczne, a jednocześnie skuteczne procedury. Lekarz medycyny estetycznej dokonując oceny stanu skóry i tkanki podskórnej dobiera we współpracy z Pacjentem odpowiedni dla niego zabieg.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to innowacyjna i bardzo skuteczna oraz w pełni bezpieczna procedura medyczna polegająca na podaniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji regenerujących i głęboko nawilżających w postaci kwasu hialuronowego i tzw. koktailu witamin. Efektem tego zabiegu jest wyraźne odmłodzenie skóry, widoczne już po kilkunastu godzinach. Stosuje się ją w celu rewitalizacji, poprawy kondycji oraz jako działanie profilaktyczne - przeciwdziałające procesowi starzenia. Okolice najczęściej poddawane mezoterapii to: twarz, szyja, dekolt i dłonie.

botoks łódź

Kwas hialuronowy usieciowany

Wypełniacze stosuje się w celu wygładzenia zmarszczek i bruzd, modelowania konturów twarzy, a także modelowania oraz nawilżenia ust. Zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy zaleca się osobom z cerą dojrzałą. Dzięki ich konsystencji oraz zdolności wiązania wody pozwalają na odmłodzenie wyglądu skóry twarzy, ale również przywracają jej jędrność i sprężystość. Preparaty są w pełni biozgodne i nie powodują reakcji alergicznych, dzięki czemu niewymagane są żadne testy wstępne i możliwe jest natychmiastowe wykonanie zabiegu.

Botoks

Botoks to zabieg, który nie zmienia wyglądu twarzy, a jedynie powoduje jej odświeżony, piękny i wypoczęty wygląd. Skóra staje się wygładzona, prezentuje się zdecydowanie młodziej, a twarz wygląda na zrelaksowaną i odprężoną. Pierwsze efekty widoczne są po 2 - 3 dniach, jednak najlepszy obserwuje się po około tygodniu. Obszary najczęściej poddawane zabiegom to czoło, oczy (tzw. kurze łapki) oraz tzw. lwia zmarszczka między brwiami. Zabiegi wygładzania nie wymagają specjalnego przygotowania ani późniejszej rekonwalescencji. Botoks stosuje się również do leczenia bruksizmu. Działanie toksyny botulinowej powoduje czasowe zablokowanie impulsu nerwowego do mięśnia żwacza, zmniejszając napięcia mięśnia i jego obkurczenie i rozluźnienie oraz zapobiega ich nadreakcji. Dzięki temu zmniejsza się napięcie i ból mięśni.

Za pomocą botoksu można również dokonać korekty uśmiechu dziąsłowego. Dochodzi wówczas do zablokowania połączeń nerwowo- mięśniowych, co powoduje rozluźnienie mięśni. Zabieg trwa zaledwie kilka minut, a efekt jego widoczny jest od razu. Wszechstronne zastosowanie botoksu pozwala również pacjentom cierpiącym na nadmierną potliwość skóry dłoni, głowy, pach i stóp, pozbyć się wstydliwego problemu. Ostrzyknięcie danej okolicy botoksem blokuje zakończenia nerwowe odpowiadające za wydzielanie potu. Efekt utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy.

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting to zabieg autotransplantacji substancji otrzymywanej z krwi Pacjenta, co redukuje do zera poziom ryzyka wystąpienia alergii. Tak opracowany preparat jest bogaty w czynniki wzrostu pobudzające fibroblasty do produkcji kolagenu oraz przyspieszające proces regeneracji. Podobnie jak zabieg mezoterapii, wampirzy lifting polega na wykonaniu licznych, drobnych iniekcji. Polecany jest osobom, którym zależy na poprawie stanu skóry przy zastosowaniu w pełni bezpiecznego i biologicznie obojętnego preparatu.

Fibryna bogatopłytkowa I-PRF

Fibryna bogatopłytkowa I-PRF polecana jest osobom w wieku od 30-60 lat, które chcą odmłodzić swoją twarz, zredukować objawy starzenia oraz poprawić stan i kondycję skóry. Zabiegi tego rodzaju są szczególnie polecane osobom skarżącym się na zmiany potrądzikowe, przebarwienia, worki lub zasinienia pod oczami oraz osobom z cerą naczynkową. Dzięki zabiegom rewitalizacyjnym poprawia się wygląd, napięcie oraz kondycja skóry. Drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu. Są zatem skuteczną metodą znacznego opóźnienia naturalnego procesu starzenia.

Plasma Complex

Zabieg z wykorzystaniem Plasma Complex polega na pobraniu i odwirowaniu krwi od Pacjenta, z której otrzymywana jest unikalna frakcja fibryny bogatopłytkowej, bogatej w fibrynogen z czynnikami wzrostu oraz fibryny komórkowej zawierającej krwiopochodne komórki macierzyste. Zabiegi te wykonuje się w celu stymulacji skóry do wytwarzania nowych włókien kolagenowych, wypłycenia zmarszczek, redukcji rozstępów, wypełnienia ubytków tkankowych w skórze oraz jej rewitalizacji. Ponadto skóra wygładza się i ujednolica się jej koloryt.

Wampirzy lifting i fibryna bogatopłytkowa I-PRF

Osocze bogatopłytkowe to preparat pobrany z krwi pacjenta, który następnie jest odwirowywany w celu uzyskania osocza. Pozyskane tak osocze wstrzykuje się w skórę. Zabieg taki nazywany jest wampirzym liftingiem. Fibryna bogatopłytkowa natomiast zawiera dodatkowe czynniki wzrostu, dzięki dużo wolniejszemu procesowi odwirowywania. Tak przygotowany preparat pozwala uzyskać dodatkowo mezenchymalne komórki macierzyste, wpływające pozytywnie na proces regeneracji i wyraźnego odmłodzenia skóry. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się znacznie dłużej w porównaniu do pozostałych.

Nici PDO

Nici PDO to syntetyczne, rozpuszczalne włókna, które wszczepia się pod skórę. Materiał, z którego są wykonane jest całkowicie obojętny i antyalergiczny. Te liftingujące nici, stopniowo rozpuszczając się, stymulują wewnątrzkomórkową syntezę kolagenu i fibroblastów, czyniąc skórę gładszą i bardziej świetlistą. Dodatkowo zmienia się dzięki nim kontur twarzy i wygładzają się zmarszczki. Ich zaletą jest płynne przejście przez tkanki, co eliminuje uszkodzenia struktur podczas zabiegu implantacji. Efekty widoczne są po 2-3 tygodniach i utrzymują się około 2 lat.

Zabiegi na okolicę oczu

Medycyna estetyczna oferuje kilka zabiegów na okolicę oczu. Ich celem jest redukcja i pozbycie się zmarszczek oraz zwiotczałej skóry. Zastosowane podczas zabiegów preparaty bardzo korzystnie oddziałują na poprawę kondycji skóry, mają działanie rewitalizujące i regenerujące. Dzięki nim pozbyć się można również szpecących cieni, worków i poduszek tłuszczowych z okolic oczu. Ponadto substancje używane podczas zabiegów mają właściwości wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu znacząco poprawia się nawilżenie i jędrność skóry.

Profhilo

Profhilo to innowacyjny preparat, zawierający stabilizowane kompleksy hybrydowe, stymulujące aktywną, wielopłaszczyznową przebudowę macierzy zewnątrzkomórkowej w aspekcie podniesienia elastyczności i stabilności. Stosuje się go w celu remodelingu tkanek i ujędrnienia. Wzmacnia on i nawilża skórę, odbudowuje starzejącą się i zwiotczałą tkankę. Jest bardzo prosty w użyciu i ma duży zasięg oddziaływania. Nadaje skórze sprężystość, wysmukla rysy twarzy i napina ją oraz przywraca twarzy utracony kontur.

Cennik

Konsultacja z medycyny estetycznej
150 zł
Mezoterapia igłowa i mikroigłowa:
Skinpen twarzy
800 zł
Skinpen twarzy i szyi
900 zł
Skinpen twarzy, szyi i dekoltu
1100 zł
Mezoterapia okolicy oka
450 zł
Stymulator Neauvia HydroDeluxe
700 zł
Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego:
Modelowanie ust
750 - 950 zł
Wypełnianie zmarszczek
750 - 1000 zł
Wolumeria twarzy
750 - 1200 zł
Konturowanie żuchwy
700 - 1000 zł
EJAL 40
700 zł
3D Natural Lift Filorga
2700 zł
Botoks – zabiegi toksyną botulinową:
Toksyna botulinowa 1 okolica
500 zł
Toksyna botulinowa 2 okolice
800 zł
Toksyna botulinowa 3 okolice
1100 zł
Toksyna botulinowa - uśmiech dziąsłowy
450 zł
Toksyna botulinowa na żwacze - mała
1000 zł
Toksyna botulinowa na żwacze - duża
1200 zł
Toksyna botulinowa na nadpotliwość pach
2700 zł
Osocze bogatopłytkowe, tzw. wampirzy lifting:
Osocze bogatopłytkowe twarz
600 zł
Osocze bogatopłytkowe twarz, szyja, dekolt
800 zł
Fibryna bogatopłytkowa
Fibryna bogatoplytkowa 1 ampulka
600 zł
Fibryna bogatoplytkowa i osocze
1100 zł
Fibryna bogatoplytkowa i skinpen
1400 zł
Profhilo
1300 zł
Nasi pacjenci o nas

Opinie o Klinice Diament

Dane kontaktowe

Zadzwoń
+48 533 ... [zobacz] +48 533 797 575
Godziny otwarcia
pon. - pt.: 9:00 - 19:00
sob.: zamknięte
niedz.: zamknięte

Napisz do nas!

    Rejestracja Online