Gęste, grube, lśniące i zdrowo wyglądające włosy to marzenie wielu z nas. To właśnie piękne włosy sprawiają, że czujemy się atrakcyjni. Niestety nie każdy, z uwagi na różne czynniki, może pochwalić się piękną fryzurą, ale nie ma powodu do zmartwienia – jest na to rada. Zabiegi na włosy!

Zabiegi na włosy

„Moje włosy łamią się, wypadają, mają rozdwojone końcówki” - to często słyszą fryzjerki w swoich salonach. „Próbowałam wszystkiego!” Jeśli wszystkie wypróbowane przez Państwa sposoby nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, koniecznie muszą Państwo odwiedzić nasz gabinet.

Wspólnie poszukamy przyczyny złego stanu włosów. Pomożemy dobrać właściwą dla nich pielęgnację oraz zabiegi na włosy, dzięki którym poprawi się ich wygląd, jakość i kondycja.

Do postawienia właściwej diagnozy i znalezienia najlepszego rozwiązania niezbędna jest znajomość kilku dziedzin: dermatologii, dietetyki, endokrynologii i kosmetologii.

Często zła kondycja włosów wynika z niedoborów witamin i minerałów lub chorób skóry głowy, a nawet zaburzeń hormonalnych, dlatego tak ważne jest kompleksowe podejście do problemu.

zabiegi na wypadanie włosów Łódź

Medycyna estetyczna włosów - co oferuje?

Większość dostępnych na rynku preparatów i kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów i skóry głowy podczas ich aplikacji napotyka na barierę naskórkową. Mimo że preparaty i ich składniki faktycznie mogą być skuteczne, to jednak tylko niewielka ilość tych substancji jest w stanie przeniknąć do głębszych partii skóry. Jak pokonać tą barierę?

Medycyna estetyczna ma w swojej ofercie zabieg mezoterapii. Jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów odżywczych. Ponadto:

  • hamuje wypadanie włosów,
  • pobudza wzrost nowych,
  • odbudowuje, wzmacnia i regeneruje strukturę włosów,
  • poprawia mikrokrążenie skóry głowy
  • pobudza syntezę kolagenu i elastyny
  • nawilża i odżywia skórę.

Podczas tego zabiegu na włosy, dokonuje się iniekcji indywidualnie dobranych substancji odżywczych, bezpośrednio do głębokich warstw skóry, omijając tym samym barierę naskórka.

Zabiegi na wypadanie włosów

Najczęstszą, choć nie jedyną przyczyną wypadania włosów, są czynniki hormonalne. Łysienie androgenowe - charakterystyczna utrata włosów od czoła i skroni po czubek głowy, jest zmorą niejednego mężczyzny. Również niektóre panie cierpią z powodu nadmiernego łysienia.

Dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, każdy z nas może cieszyć się gęstymi i zdrowymi włosami. Jednym z zabiegów na wypadające włosy jest właśnie mezoterapia igłowa. W przypadku łysienia androgenowego, czy plackowatego polecamy naszym Pacjentom zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, fibryny oraz zabiegi łączone.

Nasi pacjenci o nas

Opinie o Klinice Diament

Dane kontaktowe

Zadzwoń
+48 533 ... [zobacz] +48 533 797 575
Godziny otwarcia
pon. - pt.: 9:00 - 19:00
sob.: zamknięte
niedz.: zamknięte

Napisz do nas!

    Rejestracja Online