Dłonie! Ich piękno zachwyca każdego! Dłonie to jednocześnie ta część naszego ciała, która narażona jest na niekorzystny wpływ zarówno czynników atmosferycznych, jak i środków chemicznych (używanych powszechnie detergentów i w ostatnim czasie płynów do dezynfekcji) oraz brudu i kurzu. Niedostatecznie nawilżona skóra dłoni bardzo szybko wysycha, a nawet pęka.

Zabiegi rewitalizujące na dłonie

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się w sposób niewidoczny w wieku około 25-30 lat. To, jak będzie przebiegał uzależnione jest od wielu czynników: genów, diety, trybu i stylu życia, nawodnienia bądź częstego odwodnienia, pielęgnacji, czy aktywności fizycznej.

Zastanawiacie się Państwo, które części naszego ciała starzeją się najszybciej? To właśnie nasze dłonie. W związku z narażeniem na wymienione wcześniej czynniki wraz z wiekiem najszybciej tracą swoją elastyczność i jędrność. Często pojawiają się na nich szpecące przebarwienia i plamy starcze.

Również za sprawą wykorzystywanych codziennie podczas sprzątania detergentów, skóra dłoni może być nieprzyjemnie szorstka.

Medycyna estetyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów na dłonie, które pomagają wzmocnić skórę, poprawić jej napięcie, nadać jej pierwotną jędrność i elastyczność oraz w widoczny sposób poprawić jej wygląd, jak również zlikwidować wszelkie przebarwienia.

zabiegi na dłonie Łódź

Zabiegi rewitalizujące na dłonie

Z powodu szybkiego starzenia się skóry dłoni, zabiegi odmładzania cieszą się dziś bardzo dużą popularnością. Do najskuteczniejszych metod rewitalizacji zaliczamy:

  • zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego - substancji, które są identyczne do tej, która naturalnie występuje w skórze, mezoterapia igłowa,
  • Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego lub fibryny bogatopłytkowej, peelingi medyczne,

Odmładzanie dłoni - jakie zabiegi wybrać?

Wybór odpowiedniego zabiegu to bardzo istotna kwestia, w której pomoże Państwu doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Mechanizm działania zabiegów jest różny, jednak łączy je to, że wszystkie mają na celu poprawienie napięcia i ujędrnienie skóry poprzez przemodelowanie włókien kolagenowych i głęboką regenerację naskórka.

Poprawione zostaje również ukrwienie skóry, co sprzyja jej właściwemu odżywieniu.

Przeciwwskazania do zabiegów na dłonie

Przed każdym zabiegiem odmładzania dłoni przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, który będzie wykonywał dany zabieg, po to by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania.

Nie zaleca się ich osobom z aktywną opryszczką, paniom będącym w ciąży lub w trakcie karmienia, osobom cierpiącym na zaburzenia krzepnięcia krwi, rozległy ropny trądzik, cukrzycę oraz osobom uczulonym na składniki preparatów.

Nasi pacjenci o nas

Opinie o Klinice Diament

Dane kontaktowe

Zadzwoń
+48 533 ... [zobacz] +48 533 797 575
Godziny otwarcia
pon. - pt.: 9:00 - 19:00
sob.: zamknięte
niedz.: zamknięte

Napisz do nas!

    Rejestracja Online