Bardzo nam miło, że chcesz dołączyć do grona naszych Pacjentów. Pierwsza wizyta bywa nieco stresująca, dlatego podpowiadamy, czego możesz się po niej spodziewać.

  • Na początku powitamy Cię z uśmiechem w rejestracji. Na pierwszą wizytę przyjdź 10-15 minut wcześniej, aby zdążyć wypełnić wszystkie dokumenty rejestracyjne. Przygotuj także dokument tożsamości ze zdjęciem, aby okazać go podczas zakładania Karty Pacjenta.
  • Następnie zaprosimy Cię do poczekalni – wygodnej przestrzeni, w której możesz się zrelaksować, czekając na spotkanie z lekarzem.
  • Jeśli posiadasz aktualne badanie pantomograficzne, zabierz je ze sobą. Przyspieszy to etap rozpoznania i diagnozy stomatologicznej.
  • Przypominamy, że na pierwszej wizycie wykonamy higienizację zębów. Zabieg jest bezbolesny, a jego wykonanie niezbędne w celu zapoznania się ze stanem uzębienia.

Naszym celem jest skuteczna profilaktyka i leczenie Twoich zębów oraz pielęgnacja Twojej urody. Nasi lekarze to eksperci z dużym doświadczeniem, którym możesz zaufać.

Przygotuj się do wizyty Jak się przygotować?

1. Przyjdź punktualnie na wizytę

2. Zabierz dokumenty i pantogram (jeśli posiadasz)

3. Na miejscu wypełnij kwestionariusz

4. Wizyta będzie polegała na wywiadzie i ewentualnym leczeniu

Jak do nas trafić?

Dojedź do nas!

Nasi pacjenci o nas

Opinie o Klinice Diament

Dane kontaktowe

Zadzwoń
+48 533 ... [zobacz] +48 533 797 575
Godziny otwarcia
pon. - pt.: 9:00 - 19:00
sob.: zamknięte
niedz.: zamknięte

Napisz do nas!

    Rejestracja Online